"Enter"a basıp içeriğe geçin

Steel Series GG Rehber

Eskiden Steel Series Engine olarak tanınan program artık içerisinde Steel Series Engine programını da bulunduran Steel Series’in ana programı haline geldi.

Steel Series GG

Home :

Ana sayfada Steel Series markasına ait haber , ürünlerine uyguladıkları indirimler ve diğer şirketler ile ortak yaptığı işler bulunmakta.

Steel Series GG

Moments :

Moments kısmı sizin oyunlarda klip almanızı sağlayacak bir eklenti. Kısa yol tuşlarını kendinize göre ayarladıktan sonra kısa klipleri bu tuşlar aracılığı ile alabilirsiniz..

Steel Series GG

Engine :

Programın eski hali burada bulunmakta ve hali hazırda Steel Series ürünlerinizi yönetecileceğiniz kısım burada bulunmakta. Gear , Apps ve Library kısımlarına beraber bakalım.

Steel Series GG

Gear kısmında direkt olarak Steel Series cihazınızın içindeki özellikleri ayarlayabiliyorsunuz.

Steel Series GG

Apps kısmında Steel Series ‘in anlaşmalı uygulamaları bulunmakta (Discord , PRISMSYNC , TIDAL ve CS:GO gibi) Bu uygulamaları etkinleştirerek Steel Series cihazınızın bu uygulamalar ile entegre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Örnek olarak CS:GO oyununda entegre işlemini gerçekleştirirseniz ekranı olan bir Steel Series cihazında çeşitli anlık bilgiler yer almakta.

Steel Series GG

Library kısmında sizin bilgisayarınızda bulunan oyunlar bulunmakta. “SCAN FOR GAMES” butonuna tıklayarak ya da “+ ADD A GAME” butonuna tıklayarak oyunlarınızı buraya ekleyebilirsiniz.

Steel Series GG

Giveaways :

Steel Series ‘ in çeşitli uygulama ve oyunlar ile yaptığı anlaşmalar dahilinde size verdiği hediyeleri buradan temin edebilirsiniz.

Steel Series GG

Settings :

Her uygulamada bulunan settings(ayarlar) kısmı bu programı özelleştirebilmenizi sağlıyor. En basit olarak Clips kısmından Moments kısmını kullanarak aldığınız kliplerin kalitesini ve nereye kayıt olacağını seçebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir